Генпрокуратура передумала розшукувати виконавців та замовників вбивств під час Євромайдану

"Шок! Просто шок! Керівництво Генеральної прокуратури хоче припинити розслідування злочинів на Євромайдані??? Ми тільки почали ефективно співпрацювати із Управлінням спецрозслідувань ГПУ, як керівництво ГПУ хоче його ліквідувати! Це просто капець! Чи це вже політичне рішення з боку Президента України Петра Порошенка та Прем’єр-Міністра Арсенія Яценюка не розслідувати вбивства і злочини на Євромайдані і злочини попередньої влади Януковича?????", - написав на свой сторінці у Facebook один з адвокатів родичів Небесної сотні Тарас Гаталяк.

"Не зважаючи на вкрай незадовільний стан розслідування, мінімальне просування у встановленні винних рядових виконавців, тим більше у встановленні доказів вини колишнього керівництва правоохоронних органів та країни та знаходження багатьох підозрюваних у розшуку - керівництво ГПУ вважає за можливе припинити розслідування вже через три місяці. Дуже хочу сподіватися, що це рішення, якщо воно таки існує, буде скасоване. Як би повільно не просувалося слідство у управлінні спецрозслідувань, але якщо воно є, з ним можна співпрацювати, допомагати, критикувати. Якщо ж його немає, тоді відсутня бодай яка системність у розслідуванні - і потрібно поховати надію, що винні будуть покарані", - резюмував він.

http://antikor.com.ua/articles/49535-genprokuratura_peredumala_rozshukuvati_vikonavtsiv_ta_zamovnikiv_vbivstv_pid_chas_vromajdanu

ТОП новости

Вход

Меню пользователя